Współpraca

Naszym kluczowym partnerem jest The Institute for Mindfulness-Based Approaches – IMA, europejski ośrodek zapewniający najwyższej jakości szkolenia dla specjalistów w obszarze zastosowań Mindfulness.

Poprzez IMA współpracujemy i spełniamy standardy szkoleniowe The Center for Mindfulness - CFM, prowadzonym obecnie przez Saki Santorelli, następcę Jona Kabat-Zinna na tym stanowisku.

Współtworzymy również z European Associations of Mindfulness based Approaches – EAMBA, europejską organizację zrzeszającą nauczycieli MBSR.

Oprócz partnerów instytucjonalnych zapraszamy do współpracy wybitnych specjalistów, takich jak Paul Fulton czy Maria van Balen, z udziałem których realizujemy programy specjalistyczne.

Jesteśmy również otwarci na współpracę i z organizacjami, instytucjami i osobami krajowym, którym proponujemy 2 modele współpracy.

 • Model partnerski

  Model partnerski współpracy proponujemy Organizacjom i Instytucjom zainteresowanym wspólnym zorganizowanym konkretnej inicjatywy związanej z celami statutowymi Fundacji – konferencji, seminarium, programu szkoleniowego, retreatu ect.

  Każdy z partnerów jest włączony w opracowanie programu i przygotowanie jego realizacji.

  Odpowiedzialność organizacyjna i finansowa jest w tym modelu współpracy dzielona między partnerów zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie partnerskiej, zawieranej w fazie powstawania inicjatywy.

  Współpraca partnerska może być nawiązana na dłuższy okres, dotyczyć długofalowych wspólnych przedsięwzięć i obejmować więcej niż jednego partnera.

 • Model patronacki

  Model patronacki jest dedykowany Osobom i Instytucjom, które samodzielnie przygotowują i realizują swoją inicjatywę – kurs MBSR, trening Mindfulness, warsztat, lecz zwracają się do Polskiego Instytutu Mindfulness o rekomendację, patronat czy wsparcie w promocji i/lub realizacji programu.

  Warunki i zakres współpracy według tego modelu są każdorazowo uzgadnianie w zależności od potrzeb i możliwości stron.

Aktualności

08.12.2017

Rekrutacja do Studium Nauczycielskiego MBSR już trwa! Zapraszamy na I otwarte spotkanie informacyjno-organizacyjne 20 stycznia 2018 w godzinach 17:30-19:30 sala "Złota" Naturalne Centrum Zdrowia...

więcej
06.12.2017

Nowy Rok. Nowe decyzje. Nowe szanse. I nowe wyzwania. Zapraszam Cię więc w NOWĄ PODRÓŻ - podróż w głąb siebie. Po co? - żeby odkryć niezwykłość w tym, co zwykłe; - żeby na nowo zaprzyjaźnić się ze...

więcej
05.12.2017

8-tygodniowy Program Redukcji Stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) na Żoliborzu od 31.01.18 do 28.03..18 Co warto wiedzieć o programie? Program opracował neurobiolog prof. J. Kabat-...

więcej
05.12.2017

Specjalna edycja programu MBSR dla tych, którzy myślą, że nie mają czasu 4 spotkania w czasie 2 miesięcy W naszej szerokości geograficznej teraz zbliża się zima. Mało komu podobają się krótkie,...

więcej