Współpraca

Naszym kluczowym partnerem jest The Institute for Mindfulness-Based Approaches – IMA, europejski ośrodek zapewniający najwyższej jakości szkolenia dla specjalistów w obszarze zastosowań Mindfulness.

Poprzez IMA współpracujemy i spełniamy standardy szkoleniowe The Center for Mindfulness - CFM, prowadzonym obecnie przez Saki Santorelli, następcę Jona Kabat-Zinna na tym stanowisku.

Współtworzymy również z European Associations of Mindfulness based Approaches – EAMBA, europejską organizację zrzeszającą nauczycieli MBSR.

Oprócz partnerów instytucjonalnych zapraszamy do współpracy wybitnych specjalistów, takich jak Paul Fulton czy Maria van Balen, z udziałem których realizujemy programy specjalistyczne.

Jesteśmy również otwarci na współpracę i z organizacjami, instytucjami i osobami krajowym, którym proponujemy 2 modele współpracy.

 • Model partnerski

  Model partnerski współpracy proponujemy Organizacjom i Instytucjom zainteresowanym wspólnym zorganizowanym konkretnej inicjatywy związanej z celami statutowymi Fundacji – konferencji, seminarium, programu szkoleniowego, retreatu ect.

  Każdy z partnerów jest włączony w opracowanie programu i przygotowanie jego realizacji.

  Odpowiedzialność organizacyjna i finansowa jest w tym modelu współpracy dzielona między partnerów zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie partnerskiej, zawieranej w fazie powstawania inicjatywy.

  Współpraca partnerska może być nawiązana na dłuższy okres, dotyczyć długofalowych wspólnych przedsięwzięć i obejmować więcej niż jednego partnera.

 • Model patronacki

  Model patronacki jest dedykowany Osobom i Instytucjom, które samodzielnie przygotowują i realizują swoją inicjatywę – kurs MBSR, trening Mindfulness, warsztat, lecz zwracają się do Polskiego Instytutu Mindfulness o rekomendację, patronat czy wsparcie w promocji i/lub realizacji programu.

  Warunki i zakres współpracy według tego modelu są każdorazowo uzgadnianie w zależności od potrzeb i możliwości stron.

Aktualności

12.10.2017

Za nami kolejna już konferencja Polskiego Instytutu Mindfulness poświęcona uważności w biznesie, która odbyła się 3 października 2017 w Google Campus Warsaw . Jesteśmy obecnie świadkami szybkiego...

więcej
09.10.2017

Może towarzyszy Ci przeciążenie, pośpiech, niezadowolenie z siebie czy odkładanie życia na później? A może chcesz po prostu zadbać o jakość swojego życia? Udział w programie redukcji stresu MBSR...

więcej
06.10.2017

Zimowe Odosobnienie Mindfulness 13 – 16 stycznia w Wytwórni Ciszy koło Uniejowa Nowy Rok to dla wielu wyjątkowa data. Wraz z symbolicznym powieszeniem nowego kalendarza chcemy zaczynać od nowa,...

więcej
05.10.2017

Klasyczny kurs Mindfulness, MBSR (Redukcja stresu w oparciu o rozwój uważności) Zgłoś się na kurs Mindfulness w Warszawie, na Żoliborzu. Rozpoczynamy spotkaniem informacyjnym 13 października , w...

więcej