Agnieszka Pawłowska


Poznań

Kontakt: a.pawlowska@inspeerio.pl
+48 609 686 999
www.inspeerio.pl

Zawód: Z pierwszego wykształcenia ekonomista, w trakcie studiów psychologicznych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Certyfikowany coach ICC oraz trener Mind Body Bridging. Rozwija wiedzę z zakresu typologii charakterologicznej Enneagram w the Enneagram Institute pod Nowym Jorkiem.

Na co dzień współtworzy centrum inspiracji życiowej inspeerio w Poznaniu, czyli miejsce dla osób poszukujących swojej drogi życiowej, bliższego poznania siebie, wyciszenia... W inspeerio szczególną opieką otaczane są kobiety w trakcie leczenia niepłodności; pary, które chcą żyć ze sobą pełniej i lepiej radzić sobie z trudnościami dnia codziennego; rodzice zainteresowani pogłębianiem swoich relacji z dziećmi i wspieraniem ich zdrowego rozwoju, a także każdy, kto swoje życie chce przeżywać pełniej.

Zainteresowania: Uwielbiam spotykać nowych ludzi, o różnych zainteresowaniach, z ich indywidualnym systemem wartości, swoją niepowtarzalną historią i własnymi marzeniami. Fascynuje mnie różnorodność kultur, zwyczajów i tradycji w bliższych i dalszych częściach Świata.

I...zachwyca mnie natura, która ciągle daje mi nowe powody do tego zachwytu.

To, co umożliwia mi łączenie moich zainteresowań, to przede wszystkim podróże, ale nie podróże z przewodnikiem w ręce, tylko z włączoną ciekawością dziecka i „umysłem początkującego".

Doświadczenie medytacyjne: medytacja mindfulness.

Od kiedy poznałam i odczułam na sobie czym jest uważność, zaczęłam żyć bardziej świadomie, mniej nerwowo i zdecydowanie bliżej siebie. Nadal realizuję swoje pasje i cele życiowe, jednak teraz mam poczucie „życia naprawdę". Nie pędzę już tylko od celu do celu, lecz potrafię bardziej cieszyć się tym, co tu i teraz.

W moim otoczeniu mnóstwo jest osób, które ciągle pędzą, gonią, realizują kolejne zadania i nawet odpoczywając, tworzą następne plany lub bez końca analizują, to co poszło nie tak... Chciałabym poprzez swoją pracę, jako nauczyciel MBSR, uczyć, jak być bardziej ze sobą, jak dostrzegać to, co wokół nas i jak znaleźć równowagę w tym świecie pełnym biegu.

Aktualności

29.12.2017

Zapraszamy na trening MBCT - Terapia depresji oparta na uważności w centrum Warszawy, przy Placu Zbawiciela. Termin: czwartki godz. 18.00 – 20.30, od 1.lutego do 22. marca 2018. Miałeś depresję,...

więcej
08.12.2017

Rekrutacja do Studium Nauczycielskiego MBSR już trwa! Zapraszamy na I otwarte spotkanie informacyjno-organizacyjne 20 stycznia 2018 w godzinach 17:30-19:30 sala 127 "Słoneczna" Naturalne Centrum...

więcej
05.12.2017

8-tygodniowy Program Redukcji Stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) na Żoliborzu od 31.01.18 do 28.03..18 Co warto wiedzieć o programie? Program opracował neurobiolog prof. J. Kabat-...

więcej
05.12.2017

Specjalna edycja programu MBSR dla tych, którzy myślą, że nie mają czasu 4 spotkania w czasie 2 miesięcy W naszej szerokości geograficznej teraz zbliża się zima. Mało komu podobają się krótkie,...

więcej