Magdalena Kulińska


Uważność i współczucie to jakości mające moc transformacji i uzdrawiania, które są dostępne każdemu człowiekowi. Dlatego podjęłam się pracy, dzięki której ludzie mogą zmienić swoje życie na bardziej świadome i szczęśliwe. Dzielenie się medytacją z innymi to bardzo wzbogacające doświadczenie, za które jestem wdzięczna za każdym razem. W ciszy dużo się dzieje, warto dać temu czas i przestrzeń. Praktyka Mindfulness to dla mnie właśnie taka przestrzeń na różne doświadczenia i jakości, to nieustanne poszukiwanie kontaktu z tym co żywe i prawdziwe.

 

Studiowałam Psychologię Społeczną na Uniwersytecie SWPS. Jestem absolwentką szkoły trenerów Komunikacji opartej na Empatii (NVC) przy Dojrzewalni Róż oraz nauczycielką programu MBSR certyfikowaną  przez Institute of Mindfulness Based Approaches (IMA) we współpracy z Fundacją Polski Instytut Mindfulness (POLIM).

Jestem też absolwentką kursu Compassion Practitioner Foundation Course zorganizowanego w Polsce przez Mindfulness Association.

Aktualnie uczestniczę w kursie Mindful Educator Essentials dla nauczycieli i osób pracujących z dziećmi i młodzieżą organizowanym przez MindfulSchools.org.

Jestem członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR i MBCT.

Pracuję z osobami dorosłymi w grupach i indywidualnie, w różnych środowiskach i organizacjach.

Więcej o organizowanych przeze mnie warsztatach można znaleźć na www.cudpracownia.pl

 

Prywatnie jestem żoną, mamą trzech fajnych dziewczyn. Lubię gotować i karmić, świetnie przytulam i słucham. Interesuję się alternatywnymi formami edukacji, wspieram środowisko, które inspiruje i wdraża pozasystemowe pomysły na naukę oparte na relacji, partnerstwie i podążaniu za ciekawością.

 

Kontakt: magda@cudpracownia.pl