28.08.2017
Nowe na stronie

II Konferencja „Mindfulness w biznesie”

II Konferencja „Mindfulness w biznesie”

Polski Instytut Mindfulness zaprasza na konferencję poświęconą uważności w biznesie, która odbędzie się w dniu 3 października 2017 r. w godzinach 11:00 – 16:00 w Google Campus Warsaw przy ulicy Ząbkowskiej 33C.

Mindfulness jest wysokiej jakości uwagą poświęconą temu co dzieje się w bieżącej chwili w tobie oraz dookoła ciebie. W telegraficznym uproszczeniu, jest to utracona sztuka robienia jednej rzeczy na raz.

Z biegiem lat, medytacja uważności znajduje coraz szersze zastosowanie. Obecnie na rozwój uważności stawiają między innymi szkoły, szpitale oraz korporacje i firmy technologiczne.

Celem II konferencji „Mindfulness w biznesie” jest zapoznanie młodych przedsiębiorców z możliwościami, jakie niesie trening mindfulness dla rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego.

Podczas konferencji:

  • Wysłuchasz inspirujących przemówień praktyków uważności, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem w medytacji i wyjaśnią jej korzyści dla młodych przedsiębiorców.
  • Weźmiesz udział w praktyce uważności i dowiesz się, w jaki sposób uważność może pomóc w rozwoju Twojej działalności.

 

Prelegentki: Małgorzata Jakubczak, Anna Borzeszkowska, Kamila Sidor, Jolanta Tadeusiak.

Zapraszamy! Aby zapisać się na wydarzenie, kliknij TUTAJ.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Polub również nasze wydarzenie II Konferencja "Mindfulness w biznesie” na Facebooku, które znajdziesz TUTAJ.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

To już czwarte wydarzenie Polskiego Instytutu Mindfulness w Google Campus Warsaw. Zapraszamy, do przeczytania relacji z poprzednich spotkań:

 

Zespół Polskiego Instytutu Mindfulness

wróć do listy aktualności

Aktualności

21.09.2017

Spotkania z praktyką mindfulness są doskonałą okazją do tego, żeby zatrzymać się i odetchnąć w dzisiejszym pędzącym świecie. Na spotkaniach doskonalimy umiejętność bycia „tu i teraz” poprzez rożne...

więcej
15.09.2017

Rekrutacja do Studium Nauczycielskiego MBSR już trwa! Zapraszamy na I otwarte spotkanie informacyjno-organizacyjne 8 października 2017 w godzinach 16:00-18:30 sala klubowa MOP; ul. Boryszewska 4...

więcej
03.09.2017

12 września 2017 o g.18:00 na ul. Husarii 32 w Warszawie odbędzie się spotkanie o Pokojowych Medytacjach w Auschwitz. Jeśli przyjdziesz: Dowiesz się czym są Pokojowe Medytacje Dawania Świadectwa w...

więcej
29.08.2017

„ Gdziekolwiek jesteś, to miejsce jest początkiem” - Kabir – Serdecznie zapraszam na weekendowy warsztat mindfulness, podczas którego odpoczniesz w pięknej okolicy Sobiboru nad Bugiem oraz dowiesz...

więcej