28.08.2017
Nowe na stronie

II Konferencja „Mindfulness w biznesie”

II Konferencja „Mindfulness w biznesie”

Polski Instytut Mindfulness zaprasza na konferencję poświęconą uważności w biznesie, która odbędzie się w dniu 3 października 2017 r. w godzinach 11:00 – 16:00 w Google Campus Warsaw przy ulicy Ząbkowskiej 33C.

Mindfulness jest wysokiej jakości uwagą poświęconą temu co dzieje się w bieżącej chwili w tobie oraz dookoła ciebie. W telegraficznym uproszczeniu, jest to utracona sztuka robienia jednej rzeczy na raz.

Z biegiem lat, medytacja uważności znajduje coraz szersze zastosowanie. Obecnie na rozwój uważności stawiają między innymi szkoły, szpitale oraz korporacje i firmy technologiczne.

Celem II konferencji „Mindfulness w biznesie” jest zapoznanie młodych przedsiębiorców z możliwościami, jakie niesie trening mindfulness dla rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego.

Podczas konferencji:

  • Wysłuchasz inspirujących przemówień praktyków uważności, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem w medytacji i wyjaśnią jej korzyści dla młodych przedsiębiorców.
  • Weźmiesz udział w praktyce uważności i dowiesz się, w jaki sposób uważność może pomóc w rozwoju Twojej działalności.

Prelegentki: Małgorzata Jakubczak, Anna Borzeszkowska, Kamila SidorJolanta Tadeusiak. Konferencję poprowadzi Monika Witkowska.

Agenda konferencji:
 
11:00 – 11:15 Powitanie uczestników i przedstawienie tematu konferencji
 
11:15 – 12:10 Czym jest Mindfulness oraz przedstawienie możliwości rozwoju w POLIM – Małgorzata Jakubczak
 
12:10 – 13:00 Mindfulness w biznesie: Jak stać się szefem swojego umysłu – Jolanta Tadeusiak
 
13:00 – 13:15 Przerwa 15 minut
 
13:15 – 14:05 Wzmocnij siebie i swoją efektywność w pracy dzięki Mindfulness – Anna Borzeszkowska
 
14:05 – 14:55 Dlaczego medytacja może być ważniejsza od umycia zębów rano? Krótka historia o atakach paniki,
hejcie i sukcesach. – Kamila Sidor
 
14:55 – 15:00 Zakończenie
 
15:00 Sesja pytań

 

Zapraszamy! Aby zapisać się na wydarzenie, kliknij TUTAJ.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Polub również nasze wydarzenie II Konferencja "Mindfulness w biznesie” na Facebooku, które znajdziesz TUTAJ.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

To już czwarte wydarzenie Polskiego Instytutu Mindfulness w Google Campus Warsaw. Zapraszamy, do przeczytania relacji z poprzednich spotkań:

 

Zespół Polskiego Instytutu Mindfulness

wróć do listy aktualności

Aktualności

12.10.2017

Za nami kolejna już konferencja Polskiego Instytutu Mindfulness poświęcona uważności w biznesie, która odbyła się 3 października 2017 w Google Campus Warsaw . Jesteśmy obecnie świadkami szybkiego...

więcej
09.10.2017

Może towarzyszy Ci przeciążenie, pośpiech, niezadowolenie z siebie czy odkładanie życia na później? A może chcesz po prostu zadbać o jakość swojego życia? Udział w programie redukcji stresu MBSR...

więcej
06.10.2017

Zimowe Odosobnienie Mindfulness 13 – 16 stycznia w Wytwórni Ciszy koło Uniejowa Nowy Rok to dla wielu wyjątkowa data. Wraz z symbolicznym powieszeniem nowego kalendarza chcemy zaczynać od nowa,...

więcej
05.10.2017

Klasyczny kurs Mindfulness, MBSR (Redukcja stresu w oparciu o rozwój uważności) Zgłoś się na kurs Mindfulness w Warszawie, na Żoliborzu. Rozpoczynamy spotkaniem informacyjnym 13 października , w...

więcej