29.08.2017
Nowe na stronie

Weekend z uważnością w Sobiborze

Weekend z uważnością w Sobiborze

 „Gdziekolwiek jesteś, to miejsce jest początkiem”

- Kabir –

Serdecznie zapraszam na weekendowy warsztat mindfulness, podczas którego odpoczniesz w pięknej okolicy Sobiboru nad Bugiem oraz dowiesz się i doświadczysz, czym właściwie jest uważność i jak może wspierać Cię w różnych sferach Twojego życia.

To propozycja dla osób, które chciałyby spotkać się po raz pierwszy z praktyką uważności i dla tych, którzy pragną odświeżyć i wzmocnić swoją praktykę.

Możesz spodziewać się atmosfery pełnej życzliwości i ciepła, sporej dozy wyciszenia i skupienia, pysznej kuchni oraz pięknych krajobrazów Polesia Lubelskiego.

http://siedliskosobibor.pl/

Co planujemy?

  • Zaczynamy w piątek 22 września kolacją o godz. 17:00 - kończymy w poniedziałek 25 września śniadaniem i pożegnalną sesją mindfulness o godz. 10:00.

  • Codzienne spotkania z uważnością – sesje przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne, poranne uważne spacery dla chętnych.

  • Zwiedzanie okolicy, spacer nad Bugiem, ognisko.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Tadeusiak, psycholog, psychoterapeutka, doświadczona trenerka mindfulness, mentorka Polskiego Instytutu Mindfulness (zachęcam do kontaktu: jolanta.tadeusiak@polim.pl)  

Jednym z ważniejszych odkryć w moim życiu jest praktyka Mindfulness– jej prostota i moc pozytywnego oddziaływania na nasze umysły, zdrowie i emocje. Pozwala mi ona zatrzymać się i odpocząć od ciągłego potoku myśli, powracać do spokoju i większego dystansu. Wraca wtedy pozytywna energia i przestrzeń, w której pojawiają się spokojniejsze i mądrzejsze wybory oraz działania” 


Cena: 950 zł
- zawiera 3 noclegi, pełne wyżywienie oraz warsztaty mindfulness, transport na koszt własny. 

Szczegóły rezerwacji i płatności : Olga Paszkowska,
misjoga@gmail.com, tel. 790640950

Serdecznie zapraszamy!

wróć do listy aktualności

Aktualności

21.09.2017

Spotkania z praktyką mindfulness są doskonałą okazją do tego, żeby zatrzymać się i odetchnąć w dzisiejszym pędzącym świecie. Na spotkaniach doskonalimy umiejętność bycia „tu i teraz” poprzez rożne...

więcej
15.09.2017

Rekrutacja do Studium Nauczycielskiego MBSR już trwa! Zapraszamy na I otwarte spotkanie informacyjno-organizacyjne 8 października 2017 w godzinach 16:00-18:30 sala klubowa MOP; ul. Boryszewska 4...

więcej
03.09.2017

12 września 2017 o g.18:00 na ul. Husarii 32 w Warszawie odbędzie się spotkanie o Pokojowych Medytacjach w Auschwitz. Jeśli przyjdziesz: Dowiesz się czym są Pokojowe Medytacje Dawania Świadectwa w...

więcej
29.08.2017

„ Gdziekolwiek jesteś, to miejsce jest początkiem” - Kabir – Serdecznie zapraszam na weekendowy warsztat mindfulness, podczas którego odpoczniesz w pięknej okolicy Sobiboru nad Bugiem oraz dowiesz...

więcej