29.08.2017
Nowe na stronie

Weekend z uważnością w Sobiborze

Weekend z uważnością w Sobiborze

 „Gdziekolwiek jesteś, to miejsce jest początkiem”

- Kabir –

Serdecznie zapraszam na weekendowy warsztat mindfulness, podczas którego odpoczniesz w pięknej okolicy Sobiboru nad Bugiem oraz dowiesz się i doświadczysz, czym właściwie jest uważność i jak może wspierać Cię w różnych sferach Twojego życia.

To propozycja dla osób, które chciałyby spotkać się po raz pierwszy z praktyką uważności i dla tych, którzy pragną odświeżyć i wzmocnić swoją praktykę.

Możesz spodziewać się atmosfery pełnej życzliwości i ciepła, sporej dozy wyciszenia i skupienia, pysznej kuchni oraz pięknych krajobrazów Polesia Lubelskiego.

http://siedliskosobibor.pl/

Co planujemy?

  • Zaczynamy w piątek 22 września kolacją o godz. 17:00 - kończymy w poniedziałek 25 września śniadaniem i pożegnalną sesją mindfulness o godz. 10:00.

  • Codzienne spotkania z uważnością – sesje przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne, poranne uważne spacery dla chętnych.

  • Zwiedzanie okolicy, spacer nad Bugiem, ognisko.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Tadeusiak, psycholog, psychoterapeutka, doświadczona trenerka mindfulness, mentorka Polskiego Instytutu Mindfulness (zachęcam do kontaktu: jolanta.tadeusiak@polim.pl)  

Jednym z ważniejszych odkryć w moim życiu jest praktyka Mindfulness– jej prostota i moc pozytywnego oddziaływania na nasze umysły, zdrowie i emocje. Pozwala mi ona zatrzymać się i odpocząć od ciągłego potoku myśli, powracać do spokoju i większego dystansu. Wraca wtedy pozytywna energia i przestrzeń, w której pojawiają się spokojniejsze i mądrzejsze wybory oraz działania” 


Cena: 950 zł
- zawiera 3 noclegi, pełne wyżywienie oraz warsztaty mindfulness, transport na koszt własny. 

Szczegóły rezerwacji i płatności : Olga Paszkowska,
misjoga@gmail.com, tel. 790640950

Serdecznie zapraszamy!

wróć do listy aktualności

Aktualności

12.10.2017

Za nami kolejna już konferencja Polskiego Instytutu Mindfulness poświęcona uważności w biznesie, która odbyła się 3 października 2017 w Google Campus Warsaw . Jesteśmy obecnie świadkami szybkiego...

więcej
09.10.2017

Może towarzyszy Ci przeciążenie, pośpiech, niezadowolenie z siebie czy odkładanie życia na później? A może chcesz po prostu zadbać o jakość swojego życia? Udział w programie redukcji stresu MBSR...

więcej
06.10.2017

Zimowe Odosobnienie Mindfulness 13 – 16 stycznia w Wytwórni Ciszy koło Uniejowa Nowy Rok to dla wielu wyjątkowa data. Wraz z symbolicznym powieszeniem nowego kalendarza chcemy zaczynać od nowa,...

więcej
05.10.2017

Klasyczny kurs Mindfulness, MBSR (Redukcja stresu w oparciu o rozwój uważności) Zgłoś się na kurs Mindfulness w Warszawie, na Żoliborzu. Rozpoczynamy spotkaniem informacyjnym 13 października , w...

więcej