29.08.2017
Nowe na stronie

Weekend z uważnością w Sobiborze

Weekend z uważnością w Sobiborze

 „Gdziekolwiek jesteś, to miejsce jest początkiem”

- Kabir –

Serdecznie zapraszam na weekendowy warsztat mindfulness, podczas którego odpoczniesz w pięknej okolicy Sobiboru nad Bugiem oraz dowiesz się i doświadczysz, czym właściwie jest uważność i jak może wspierać Cię w różnych sferach Twojego życia.

To propozycja dla osób, które chciałyby spotkać się po raz pierwszy z praktyką uważności i dla tych, którzy pragną odświeżyć i wzmocnić swoją praktykę.

Możesz spodziewać się atmosfery pełnej życzliwości i ciepła, sporej dozy wyciszenia i skupienia, pysznej kuchni oraz pięknych krajobrazów Polesia Lubelskiego.

http://siedliskosobibor.pl/

Co planujemy?

  • Zaczynamy w piątek 22 września kolacją o godz. 17:00 - kończymy w poniedziałek 25 września śniadaniem i pożegnalną sesją mindfulness o godz. 10:00.

  • Codzienne spotkania z uważnością – sesje przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne, poranne uważne spacery dla chętnych.

  • Zwiedzanie okolicy, spacer nad Bugiem, ognisko.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Tadeusiak, psycholog, psychoterapeutka, doświadczona trenerka mindfulness, mentorka Polskiego Instytutu Mindfulness (zachęcam do kontaktu: jolanta.tadeusiak@polim.pl)  

Jednym z ważniejszych odkryć w moim życiu jest praktyka Mindfulness– jej prostota i moc pozytywnego oddziaływania na nasze umysły, zdrowie i emocje. Pozwala mi ona zatrzymać się i odpocząć od ciągłego potoku myśli, powracać do spokoju i większego dystansu. Wraca wtedy pozytywna energia i przestrzeń, w której pojawiają się spokojniejsze i mądrzejsze wybory oraz działania” 


Cena: 950 zł
- zawiera 3 noclegi, pełne wyżywienie oraz warsztaty mindfulness, transport na koszt własny. 

Szczegóły rezerwacji i płatności : Olga Paszkowska,
misjoga@gmail.com, tel. 790640950

Serdecznie zapraszamy!

wróć do listy aktualności

Aktualności

06.11.2017

Lubię latać samolotem. Jednym z powodów jest to, że mogę stosunkowo szybko przemieszczać się z jednego miejsca w drugie... Lubię też latać samolotem, bo to mój czas na czytanie książek. Lubię...

więcej
05.11.2017

Nowy Rok. Nowe decyzje. Nowe szanse. I nowe wyzwania. Zapraszam Cię więc w NOWĄ PODRÓŻ - podróż wgłąb siebie. Po co? - żeby odkryć niezwykłość w tym, co zwykłe; - żeby na nowo zaprzyjaźnić się ze...

więcej
05.11.2017

Specjalna edycja programu MBSR dla tych, którzy myślą, że nie mają czasu 4 spotkania w czasie 2 miesięcy W naszej szerokości geograficznej teraz zbliża się zima. Mało komu podobają się krótkie,...

więcej
03.11.2017

19 listopada 2017 9:30-12:30 Projekt „MBSR Masterclass” jest przestrzenią doskonalenia i wymiany doświadczeń dla nauczycieli MBSR. Celem projektu Masterclass jest wzmacnianie kompetencji...

więcej