Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Certyfikowany kurs MBSR z Bogną Gąsiorowską 08.09-27.10.2022 w godz. 18.00-20.30

12 lipca/18:30 - 30 sierpnia/20:30

pln1350

Certyfikowany kurs MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) realizowany jest według oryginalnego programu, zgodnie z międzynarodowymi standardami Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA).

Ten 8-tygodniowy program redukcji stresu w oparciu o rozwój uważności został opracowany przez Jona Kabat-Zinna, neurobiologa z University of Massachusetts i jest stosowany od 1979 roku. Służy poprawie zdrowia fizycznego, emocjonalnego, rozwojowi inteligencji emocjonalnej, relacji i lepszemu samopoczuciu, co bezpośrednio wpływa na dobrostan i poczucie szczęścia.

Od 12 lipca do 30. sierpnia 2022 w godz. 18.00-20.30 poprowadzę certyfikowany kursu MBSR, którego wysoką skuteczność potwierdzają prowadzone od 40 lat liczne badania naukowe m.in. nad neuroplastycznością mózgu.

ABSOLWENCI O KURSIE MBSR

„Upewnił mnie o tym po doświadczeniu osobistym, że [mindfulness] działa, pomaga, leczy i jest bardzo pomocny i „pod ręką” gdy potrzebuję.” – Marzena

„Pierwsze i najważniejsze samoświadomość, reagowanie na sygnały z ciała – zrozumienie, że mam wpływ na to, co się ze mną fizycznie dzieje. Jeśli chodzi o słuchanie ciała, to robię to już od jakiegoś czasu – np. rozciąganie w ciągu dnia, wykonywanie ćwiczeń dający ulgę. Kompletnie jednak nie reagowałam na sygnały związane ze zdenerwowaniem, czy napięciem wynikającym ze stresu, czy trudnej sytuacji. Dzisiaj wiem, że chwila zatrzymania, kilka oddechów, zmienia całkowicie sytuację. Kolejne, to uświadomienie sobie, że mam czas. Kiedy sama siebie poganiam np. w pracy, jestem mniej efektywna niż jak powiem sobie „chwila, moment, powoli”. Mam wtedy większą czujność na to co robię, robię to w podobnym czasie z poczuciem dobrze wykonanej pracy.”- Agnieszka

👉Gdzie znajdę więcej informacji?: LINK

Jakie są terminy spotkań ONLINE?

Jakie są terminy spotkań ONLINE?

MBSR 5|2022

08.09-27.10.2022 w godz. 18.00-20.30
wrzesień: 8 | 15 | 22 | 29
październik: 6 | 13 | 20 | 27
Dzień Uważności | 15. października

Co da mi ten kurs?

Mindfulness (pol. uważność) to narzędzie głębokiej transformacji osobistej i społecznej oraz zmiany behawioralnej. Pomaga efektywnie funkcjonować w pełnym wyzwań, zmienności i nieprzewidywalności świecie VUCA. Rozwija umiejętność zarządzania uwagą w trzech kierunkach: na siebie, na innych oraz na to, co dzieje się wokół.

Umiejętność zarządzania uwagą jest bazową kompetencją przyszłości. Jak wskazują liczne badania naukowe wpływa na lepsze funkcjonowanie człowieka w różnych wymiarach, jak:

✅ redukcja stresu i bólu

✅ proaktywność

✅ świadomość potrzeb własnych i innych

✅ konstruktywne radzenie sobie z wyzwaniami dnia codziennego

✅ efektywność osobista

✅ odporność immunologiczna

✅ koncentracja i pamięć

✅ kreatywność

✅ rozwiązywanie problemów i procesy decyzyjne

✅ skuteczna komunikacja intra- i interpersonalna

✅ inteligencja emocjonalna

✅ opanowanie i spokój wewnętrzny

👉Zapisy trwają do 26.08.2022
Zgłoś się przez formularz https://tiny.pl/9bn4f

Kim jest prowadzący?

Bogna Gąsiorowska

Prezes Polskiego Instytutu Mindfulness, certyfikowany nauczyciel mindfulness kursów MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) i MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living), mentor, Absolwentka Psychologii Pozytywnej UW, certyfikowany trener biznesu i FRIS® (style myślenia i działania), prelegent na konferencjach poświęconych tematyce happiness at work, autorka artykułów nt. mindfulness. Współautorka projektu UWAŻNA SZKOŁA oraz programu MBTT (Mindfulness-Based Teacher Training).

Partner biznesowy w obszarze przywództwa i podnoszenia efektywności w organizacjach dzięki wdrażaniu programów opartych na uważności. Jej zainteresowania koncentrują się na rozwijaniu uważnego przywództwa, budowaniu kultury organizacji uczącej się, opartej na uważności i dobrostanie psychicznym pracowników.

Co otrzymam?

✅ konsultacja wstępna

✅ 8 spotkań po 2,5h i Dzień Uważności

✅ materiały dla uczestników

✅ nagrania praktyk

✅ certyfikat honorowany przez Polski Instytut Mindfulness

✅ konsultacja końcowa

Jaką kwotę zainwestuję?

1350 PLN/os. (brutto)

Szczegóły

Początek:
12 lipca/18:30
Koniec:
30 sierpnia/20:30
Koszt:
pln1350
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1056207805311902?ref=newsfeed

Organizator

Bogna Gąsiorowska