Ewa Sankowska

Ewa Sankowska

Ponad dwadzieścia lat uczyłam (w szkole podstawowej, gimnazjalnej i licealnej) języka polskiego. Od marca 2022r. jestem właścicielką firmy Magiczna Przestrzeń. Prowadzę warsztaty i zajęcia z jogi nidry, medytacji, gimnastyki słowiańskiej, jogi twarzy, Vedic Art oraz kręgi kobiet. Masuję misami dźwiękowymi, daję koncerty mis i gongów, przeprowadzam analizę kolorystyczną.

Moja droga życiowa uległa radykalnej zmianie dzięki mindfulness, który zapoczątkował serię przecudownych wydarzeń, warsztatów, dzięki którym poczułam olbrzymi sens tego, co zaczęło się dziać w moim życiu.

Mindfulness jest dla mnie nie tylko metodą na uspokojenie, na relaks. Stał się elementem Drogi, ważną nitką w Kobiercu Życia, który tkamy od narodzin. Przeplata się z innymi – ważnymi dla mnie – nićmi: jogą nidrą, gimnastyką słowiańską, dźwiękami mis i gongów, Vedic Art.

Tę wiedzę i to doświadczenie, które zdobyłam, pragnę przekazywać innym, by ułatwić im odszukanie spokoju, akceptacji i poczucia adekwatności, które towarzyszy mi samej właśnie – między innymi – dzięki mindfulness.

www.magicznaprzestrzen.com

magicznaprzestrzenkontakt@gmail.com