Iwona Bobrowska – Budny Ambasadorka UWAŻNEJ SZKOŁY

Iwona Bobrowska – Budny Ambasadorka UWAŻNEJ SZKOŁY

Zawodowo zajmuję się wsparciem rozwoju człowieka – jestem mentorem i partnerem biznesowym w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Pracuję z wykorzystaniem wielu narzędzi psychometrycznych pozwalających zrozumieć siebie oraz odnaleźć swoje prawdziwe potrzeby w życiu, w tym i zawodowym. Jako coach towarzyszę ludziom w zmianie zawodowej i życiowej. 

Z perspektywy mojego doświadczenia zawodowego, w tym: rekrutowania, tworzenia zespołów, budowania procesów rozwojowych ale i zwalniania pracowników oraz życiowego, bycia mamą 18 latki funkcjonującą wraz z rodziną i członkami organizacji w tak zmiennym, nieoczywistym i nieprzewidywalnym otoczeniu, jestem głęboko przekonana do MISJI UWAŻNEJ SZKOŁY.

Z mojej perspektywy główną ścieżką edukacyjną i rozwojową człowieka w XXI w, warto aby było samopoznanie oraz rozwój kompetencji rozumienia siebie: „jak funkcjonuję” i jak zarządzać sobą. 

Z doświadczenia widzę,  iż im wcześniej zaczynamy pracę z uważnością na siebie, tym ona będąc naturalną kompetencją przynosi wiele korzyści – samej osobie, ale i jej otoczeniu. Od umiejętności skupienia uwagi na tym co ważne, przez uzyskiwanie balansu i spokoju wewnętrznego pomimo różnej energii otoczenia, umiejętności nazywania stanów i włączania innych do dialogu.

Dlatego właśnie jestem w pełni przekonana o głębokiej zasadności szerokiego wdrażania intencji „Uważnej Szkoły”, dzięki czemu młodzi ludzie praktycznie będą mogli nauczyć się tego co najważniejsze w życiu i co pozwoli im świadomi eto życie obserwować i doświadczać. 

linkedin