Kamila Sidor

Kamila Sidor

Wice Prezeska Fundacji Polski Instytut Mindfulness

Jestem społecznym przedsiębiorcą, trenerką oraz certyfikowaną nauczycielką MBSR.

W 2011 założyłam i przez wiele lat szefowałam Geek Girls Carrots, a w 2017 ufundowałam Fundację Carrots – społeczne projekty, które popularyzuje rozwój umiejętności cyfrowych wśród kobiet w 15 krajach w Europie, Azji i Ameryce. Jestem również inwestorką w startupach technologicznych Motivapps i Appcodes. Za swoją pracę społeczną byłam wielokrotnie wyróżniania w Polsce oraz zagranicą. W 2017 roku zostałam wybrana przez Departament Stanu do prestiżowego programu International Visitors Leadership Program dla przedsiębiorców społecznych w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie moje zainteresowania przesunęły się od technologii i nauki programowania do mindfulness oraz nauki umiejętności życiowych takich jak zarządzanie stresem, komunikacja, rozwój autorefleksji oraz empatii. W 2018 roku ruszyłam z moim nowym projektem Hello Kosmic, który łączy moje doświadczenie przedsiębiorcy oraz liderki globalnej organizacji z wiedzą zdobytą podczas treningu nauczycielskiego w Polskim Instytucie Mindfulness oraz niemieckim The Institute for Mindfulness-Based Approaches. W ramach Hello Kosmic prowadzę warsztaty z mindfulness, storytelling, public speaking i leadership. Pracuję obecnie w Berlinie, Zurychu, Genewie, Warszawie i Atenach.

Mindfulness jest dla mnie pięknym narzędziem do pogłębiania autorefleksji, empatii i budowania lepszej relacji samej ze sobą oraz z innymi.

Wierzę, że popularyzacji mindfulness sprawi, że w świecie będzie mnie frustracji i depresji. Dołączając do Zarządu Fundacji Polski Instytut Mindfulness chcę spełniać marzenia o lepszym świecie dla mnie, dla Ciebie i dla nas wszystkich.

Szczegóły o mnie i moich projektach na http://kamilasidor.com/
Kontakt: kamila@hellokosmic.com