Jeśli towarzyszy Ci przeciążenie, pośpiech, niezadowolenie z siebie czy odkładanie życia na później lub po prostu chcesz po prostu zadbać o jakość swojego życia – zapraszam Cię do udziału w programie redukcji stresu MBSR ( program redukcji stresu oparty na uważności). Nauczysz się ważnych i praktycznych umiejętności, prowadzących do większego spokoju, równowagi psychicznej, skupienia i zadowolenia. Tak łatwo utracić te wartości w pędzie współczesnego życia.
Struktura kursu:
• zaczynamy 21 lutego 2019, ostatnie spotkanie 11 kwietnia 2018
• kurs to osiem cotygodniowych spotkań w czwartki w godz. 18:00 – 20:
• oraz jedno całodniowe spotkanie, w sobotę 6 kwietnia (10:00 – 17:30)
 
Pozytywne oddziaływanie praktyki uważności na nasze umysły, emocje i zdrowie zostało potwierdzone w licznych badaniach http://mindful-life.pl/szczesliwy-mozg/
 
Możesz spodziewać się bezpiecznej atmosfery pełnej życzliwości, ciepła i poczucia humoru.
Więcej informacji o mnie http://www.polski-instytut-mindfulness.pl/jolanta-tadeusiak/

Program redukcji stresu MBSR (Mindfulness-Based Sress Reduction) to propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz:

• odzyskać równowagę wewnętrzną
• zredukować stres w życiu osobistym/zawodowym
• złagodzić objawy psychosomatyczne związane ze stresem – bezsenność, zmęczenie, wysokie ciśnienie i inne
• lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami
• lepiej radzić sobie z uporczywymi myślami, zamartwianiem się
• rozwinąć umiejętność pełnego skupienia się, która zwiększa efektywność pracy oraz nauki
• rozwinąć życzliwość dla siebie
Program redukcji stresu MBSR został opracowany w Klinice Redukcji Stresu na Uniwersytecie Medycznym w Massachusetts w USA przez prof. Jona Kabat – Zinna. Obecnie stosowany jest w ośrodkach medycznych, w szkolnictwie, w biznesie a nawet w sektorze wojskowym (US Marine Corps).
ZAPISY – napisz do mnie maila z deklaracją udziału: jolanta.tadeusiak@polim.pl
Przed kursem odbywam z każdym uczestnikiem krótką rozmowę indywidualną (bezpłatnie) – odpowiem na Twoje pytania, zapytam o oczekiwania, opowiem więcej o kursie – zadzwoń lub napisz do mnie!
Cena: 950 zł (płatność w dowolnych ratach)
Miejsce: Warszawa, ul Grażyny 15 (Mokotów), sala 17

Opinie uczestników :

 
Jestem bardziej spokojna i życzliwa dla siebie. Zajęcia prowadzone były w bezstresowy sposób, bardzo refleksyjnie, otwierały oczy! To coś dobrego, co można zrobić dla siebie – warto o sobie pamiętać! (Weronka z Warszawy)
 
Co dał mi udział w programie MBSR? Mniej martwię się tym, co myślą o mnie inni. Przestałem się zamartwiać o przyszłość. Częściej odczuwam spokój. Więcej uwagi wkładam w bycie z innymi. Odpowiadał mi też sposób prowadzenia zajęć – bardzo przyjazny, zapewniający poczucie bezpieczeństwa (Michał S).
 
Wszystko nabrało większego sensu i sprawia mi więcej przyjemności. Czas płynie wolniej i przyjemniej, mniej boję się rzeczy, których wcześniej się bałem. Czuję się zdrowiej. Tego trzeba po prostu doświadczyć (Marcin z Warszawy).
 
Znacznie zmniejszyły się moje objawy psychosomatyczne związane ze stresem. Każdy człowiek powinien przejść ten trening, żeby zawczasu zreflektować się nad sposobem swojego życia ( Magda z Warszawy)

Prowadzenie – Jolanta Tadeusiak 

Certyfikowany nauczyciel programu MBSR oraz IMP (Interpersonal Mindfulness Program), psycholog, mentorka oraz członek Rady Programowej Polskiego Instytutu Mindfulness

jolanta.tadeusiak@polim.pl

T: 608 419 910

%d bloggers like this:

Zapis na Pauzę

Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych.

FreshMail.pl