Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Certyfikowany, 8 – tygodniowy kurs redukcji stresu Mindfulness (MBSR) on-line

9 lutego/18:00 - 30 marca/20:30

1000zł

Wejdź łagodnie w ten rok….

Zapraszam Cię na 8-tygodniowy certyfikowany kurs redukcji stresu (MBSR).

On-line: 09.02. – 30.02.2023

Mindfulness to nie teoria z książek, to nie opowiadanie o uważności. Mindfulness to uważne życie, to praktyka. Dlatego zapraszam Cię na bardzo praktyczny kurs, dzięki któremu będziesz potrafił/-ła sięgać po wewnętrzne zasoby do codziennego zatrzymywania się w zgiełku zdarzeń, emocji, myśli.

Praktyka medytacji mindfulness pomogła mi wiele lat temu wyjść z wypalenia zawodowego i od tego momentu każdego dnia ułatwia mi szanować swoje zdrowie, emocje, ciało, relacje.

ZATRZYMAJ SIĘ, poczuj ODDECH i rusz dalej. Z wewnętrznym poczuciem spokoju i spójności.

JEŚLI:

– potrzebujesz zatrzymać się, znaleźć dla siebie przestrzeń na spokój, oddech i nauczyć się przenosić to wszystko do swojego codziennego życia – zapraszam.
– czujesz, że pochłania cię myślenie o przeszłości i przyszłości oraz czujesz rodzące się z tego powodu napięcie, które przeszkadza Ci w codziennym życiu – zapraszam.
– chcesz nauczyć się łagodności i życzliwości w stosunku do samego siebie, bez nadmiernego oceniania, krytykowania siebie samego i innych – zapraszam.
– chcesz zobaczyć, że czas nie musi przeciekać przez palce, a Ty możesz zatrzymać się, zauważać wartość chwili bieżącej – zapraszam.

Absolwenci o kursie ze mną:

„Kurs przede wszystkim pomógł mi w procesie zakorzenienia w chwili teraźniejszej. Ten proces nadal trwa, ale kurs był niewątpliwie istotnym narzędziem na tej drodze. Potrzebowałem też dyscypliny z zewnątrz, aby praktykować z większą częstotliwością. Podoba mi się również sposób prowadzenia przez Ewę – zawsze w harmonii, wyrozumiałości i uszanowaniu słowa każdego z uczestników, bez oceny. Jestem wdzięczny za te 8 tygodni” – Paweł.

„Niesamowita 8-tygodniowa podróż po zakamarkach swojej świadomości, po swoim ciele oraz emocjach. Kurs ten zdecydowanie poszerza świadomość i osadza w Tu i Teraz. Według mnie jest on dla wszystkich, tych co zaczynają oraz dla tych, którzy już są w swojej podróży. Ewa z wielką delikatnością , uważnością oraz wyczuciem prowadzi i omawia różne techniki, które można wykorzystać w codziennym życiu” – Dorota 

„Przyszedł dzień, w którym powiedziałam: dość. Muszę zrobić coś ze swoim życiem, które przytłaczają niepotrzebne myśli, brak czasu, poczucie zmęczenia, chaos. Zaczęłam szukać i znalazłam kurs z Ewą Oszek. Medytacje, praktyki i rozmowy z Ewą, to coś co każdy powinien sobie podarować. Z całego serca polecam kurs z ciepłą, spokojną, uważną na każdy problem Ewą, dzięki której w mojej głowie zapanowały spokój i radość. Kochać i wyrażać siebie to nie grzech” – Wiola

Dziękuję za Wasze słowa. Ewa Oszek

Więcej informacji o kursie oraz o mnie znajduje się pod linkiem:

https://fb.me/e/38TcUnjwv

Szczegóły

Początek:
9 lutego/18:00
Koniec:
30 marca/20:30
Koszt:
1000zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/38TcUnjwv

Organizator

Ewa Oszek
Telefon:
501 015 337
Adres e-mail:
ewa.oszek.mindfulness@gmail.com