Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Certyfikowany kurs MBCL z Zuzanną Setkowicz ww wtorki od 22.10., ONLINE – CAŁY ŚWIAT

22 października/18:00 - 10 grudnia/20:30

1190zł

Serdecznie zapraszam na certyfikowany kurs „Życie ze Współczuciem oparte na Uważności” (Mindfulness-Based Compassionate Living). Kurs odbywa się online (zoom) od 22.10.24 do 10. 12.24 (wtorki),  w godzinach 18.00-20.30.

Program MBCL został stworzony przez holenderskich nauczycieli uważności: psychiatrę i psychoterapeutę Erika van den Brinka oraz Fritsa Kostera, mnicha i nauczyciela Vipassany, na bazie współczesnych odkryć psychologii i neurobiologii, pomaga nam w budowaniu empatii, zrozumienia własnych potrzeb i kształtowaniu bardziej wspierającego stosunku do siebie. Kurs nie jest formą terapii, ale pomaga każdemu z uczestników stać się swoim własnym przyjacielem. Ponadto w roku 2023 MBCL został jako pierwszy pogłębiony kurs medytacji oficjalnie uznany za spełniający wszelkie wymagane kryteria interwencji opartych na mindfulness przez wiodące europejskie stowarzyszenie potwierdzające wpływ mindfulness na dobrostan człowieka: European Associations for Mindfulness (EAMBA).

Dlaczego warto wziąć udział w kursie „Życie ze Współczuciem oparte na Uważności”?

Nauczysz się praktycznych narzędzi uważności, które pomogą Ci dostrzegać chwilę obecną i radzić sobie z wyzwaniami.

Nauczysz się akceptacji własnych emocji, zrozumienia własnych potrzeb i praktyki współczucia dla samego siebie.

Opanujesz praktyczne ćwiczenia oparte na uważności, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem i napięciem.

Pogłębisz wiedzę o komunikacji, budowaniu empatii i zrozumieniu, co przekłada się na zdrowsze relacje osobiste i zawodowe.

Kurs jest dla tych, którzy pragną pogłębić swoją praktykę uważności, a także dla tych, którzy szukają bardziej współczującego i pełnego sensu życia.

Twoja inwestycja:

Cena: 1190 zł dla studentów do 26 roku życia, seniorów oraz osób wpłacających do 22 września

Cena: 1290 zł dla pozostałych

Udział w kursie gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 400 zł

Warunki udziału: ukończenie kursu MBSR, MBCT, MBLC lub podobny.

Zapisy:  https://forms.gle/gqzzFiLGBEkQDDWt7 lub studiouwaznegorozwoju@gmail.com

O mnie:

Prowadząca Kurs: Jestem certyfikowaną nauczycielką kursów MBSR – uzyskałam certyfikat Polskiego Instytutu Mindfulness w partnerstwie z The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA) w Niemczech (https://www.polski-instytut-mindfulness.pl/rekomendowani…/ ). Jestem certyfikowaną nauczycielką programu MBCL (https://www.mbcl-international.net/mbcl-teachers/ ). Jestem członkinią Rady Fundacji Polski Instytut Mindfulness (POLIM). Uczę przyszłych nauczycieli MBSR oraz prowadzę zajęcia w ramach Programu Praktyki Formalnej POLIM. Cyklicznie biorę udział w odosobnieniach medytacyjnych, regularnie prowadzę grupy medytacyjne. Jako neurobiolog, pracuję naukowo na najstarszej polskiej uczelni. Jestem matką trojga dzieci. Lubię nowe wyzwania, podróże, powieści obyczajowe, biograficzne oraz literaturę popularnonaukową. Oglądam wiele razy te same, już doskonale znane filmy. Mam kota i psa.

 

Szczegóły

Początek:
22 października/18:00
Koniec:
10 grudnia/20:30
Koszt:
1190zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/433819452786867/

Organizator

Zuzanna Setkowicz
Email
zuzanna.setkowicz@gmail.com