Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Certyfikowany Kurs MBSR z Agnieszką Siwek-Posłuszną we wtorki od 02.07., ONLINE – CAŁY ŚWIAT

2 lipca/18:30 - 27 sierpnia/21:00

1250zł

Może właśnie to piękne lato i wakacje to dobry dla Ciebie czas na wprowadzenie medytacji uważności do swojego życia?

Zapraszam na certyfikowany 8-tygodniowy kurs redukcji stresu w oparciu o medytację mindfulness (MBSR) w formule online, a więc możesz brać udział w spotkaniach z każdego spokojnego miejsca na świecie z dostępem do internetu 😊.

Nazywam się Agnieszka Siwek-Posłuszna, jestem certyfikowana nauczycielką uważności i współczucia oraz coachem w trakcie szkolenia, a z wykształcenia lekarką.

Moją pasją jest uczenie i promowanie uważności, ponieważ jest to jakość niezwykle potrzebna w dzisiejszym skomplikowanym, zmiennym i nieprzewidywalnym świecie.

Jest to między innymi umiejętność i zdrowy nawyk zatrzymywania się w pędzącym świecie, aby skontaktować się życzliwie ze sobą, odzyskać równowagę, klarowny obraz sytuacji i zdolność podejmowania świadomych wspierających siebie decyzji.

Czego możesz się spodziewać na tym kursie:
W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, w kameralnej grupie do 10 osób będziesz krok po kroku uczyć się praktykować uważność (świeckie techniki medytacji). Poznasz zagadnienia związane z teorią stresu i lepiej zrozumiesz, jak to działa u ciebie, a co najważniejsze będziesz włączać uważność do codziennego życia, by lepiej radzić sobie ze stresem i podejmować decyzje i działania, które prawdziwie cię wspierają.

Prowadząc kurs zachęcam do rozwijania przyjaznego, życzliwego stosunku do ciała, własnych myśli i emocji.

Kurs jest realizowany według programu oryginalnego MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), zgodnie z międzynarodowymi standardami Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA). Ten 8 tygodniowy program opracowany przez profesora neurobiologii Jona Kabat – Zinna to jeden z najlepiej przebadanych programów tego typu na świecie, a badania pokazują, że praktykowanie uważności korzystnie wpływa na zdrowie i poczucie szczęścia.

Struktura kursu:
• 8 cotygodniowych spotkań 2,5-3h w grupie do 10 osób
• 1 spotkanie tzw. DZIEŃ UWAŻNOŚCI 6h.
• Indywidualna konsultacja przed oraz po kursie
• Twoja praktyka własna 30-45 minut dziennie przez cały czas trwania kursu (najważniejsze!)

Otrzymasz:
• Materiały szkoleniowe dotyczące tematyki każdego spotkania.
• Nagrania medytacji do praktyki w domu.

  • Możliwość konsultacji indywidualnej w trakcie kursu, jeśli napotkasz trudności
    • Certyfikat ukończenia kursu (warunkiem jest udział w co najmniej 7 spotkaniach i Dniu Uważności)

Dlaczego warto?

Dzięki regularnej medytacji uważności można:

  • obniżyć poziom stresu, w tym złagodzić objawy psychosomatyczne związane ze stresem
  • lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami i bólem fizycznym
  • zwiększyć poczucie satysfakcji z życia
  • poprawić relacje ze sobą i innymi
  • uzyskać dostęp do postawy cechującej się bezstronnością, spokojem i wewnętrzną stabilnością
  • zmienić nawykowe nastawienia, reakcje i zachowania i częściej dokonywać świadomych wyborów

Terminy spotkań:
Spotykamy się we wtorki 18.30 – 21.00
*2, 9, 16, 23 lipca, 6, 13, 20, 27 sierpnia

*dzień uważności w sobotę 24 sierpnia 8.30- 14.30

Miejsce:

Będziemy spotykać się zdalnie, na platformie zoom, a więc możesz uczestniczyć z każdego spokojnego miejsca na Ziemi z dostępem do stabilnego internetu.

Opłata za udział w kursie wynosi 1250 zł.

Jeśli pieniądze są jedyną przeszkodą skontaktuj się ze mną, może znajdziemy rozwiązanie.

Kontakt i zapisy
agnieszka@mindfulfields.pl
T 505129306

Z każdą osobą zainteresowaną udziałem w kursie rozmawiam telefonicznie lub online. Nie namawiam i nie zniechęcam. Rozmowa ta jest ważna, bo ma pomóc Tobie w podjęciu decyzji, a mnie dowiedzieć się, czy nie masz przeciwwskazań do udziału w kursie w tej chwili i czy kurs odpowiada potrzebom, które Cię tu przyprowadziły. Będzie okazja, by się poznać, opowiem z czym wiąże się trening.

OPINIE osób, które zdecydowały się na kurs ze mną:

„To był początek mojej drogi budowania życzliwej relacji z samą sobą. Agnieszka jest spokojną, uważną i empatyczną prowadząca. Jej przewodnictwo sprawia, że nawet trudne emocje podczas medytacji są do zaakceptowania poprzez obserwację. Czuję, że kurs jest dopiero początkiem, ale jakże wspaniałym otwarciem na moją własną uważność. Uczę się czerpać z samej siebie i to najpiękniejsze, co udało mi się dostać podczas kursu – szukania w sobie, nie na zewnątrz. Dziękuję Agnieszko.”- uczestniczka kursu MBSR październik 2023

„Kurs MBSR prowadzony przez Agnieszkę dał mi mnóstwo narzędzi i wiedzy do rozwijania uważności na co dzień. Był prowadzony z ogromną empatią i szacunkiem do uczestników i niósł ze sobą ogromną wartość merytoryczną. Na pewno będę wracać na kolejne kursy i wydarzenia!” – uczestniczka kursu MBSR luty 2024

„Serdecznie polecam 8-tygodniowy kurs MBSR prowadzony przez Agnieszką Siwek- Posłuszną. Praktyka mindfulness pozwala lepiej siebie poznać, przynosi spokój oraz pomaga w byciu „tu i teraz”. Podczas trwania kursu można doświadczyć cennych wglądów oraz wprowadzić zmiany w swoim życiu. Agnieszka jest bardzo empatyczną osobą, prowadzi kurs będąc w prawdzie, jest bardzo autentyczna przy tym wprowadza elementy ciekawych opowieści i humor.” – uczestniczka kursu MBSR 2020

O mnie:
Jestem certyfikowaną trenerką uważności (MBSR – certyfikat Polskiego Instytutu Mindfulness i niemieckiego The Institute for Mindfulness Based Approaches) i lekarką z wyksztalcenia. Przez większość zawodowego życia realizowałam się w obszarze badań klinicznych  jako lider w globalnej organizacji. Medytację uważności poznałam na drodze poszukiwań i rozwoju po trudnych doświadczeniach osobistych.

Medytuję regularnie od 10 lat. Regularnie uczestnicze w odosobnieniach medytacyjnych i poddaje swoja pracę superwizji.
To korzyści, jakie odniosłam z praktyki uważności i pasja doprowadziły mnie do założenia „pasjo-biznesu” Mindful Fields. Moją misją jest wspieranie klientów w rozwoju osobistym i dbaniu o dobrostan w duchu uważności i współczucia. Aktualnie jestem w trakcie studiów „Coaching profesjonalny” aby w duchu uważności pomagać osiągać wymarzone cele i inspirować do rozwoju z pełną akceptacja siebie takimi, jakimi jesteśmy.

Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj: https://tiny.pl/d5rnd

Czy jesteś gotowy/gotowa sprawdzić, czym uważność będzie dla ciebie? Zapraszam.

Szczegóły

Początek:
2 lipca/18:30
Koniec:
27 sierpnia/21:00
Koszt:
1250zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/share/waanHAp73XaeUYuL/

Organizator

Agnieszka Siwek – Posłuszna