Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Certyfikowany Kurs MBSR z Ewą Oszek w niedziele od 11.06., ONLINE

11 czerwca/18:00 - 30 lipca/20:30

zł1150

ODPOCZNIJ TEGO LATA NAPRAWDĘ.
Zatrzymaj się, poczuj oddech i rusz dalej. Z wewnętrznym poczuciem spokoju i spójności.

Im bardziej życie szarpie nas z każdej strony i wyciąga na zewnątrz (chodź, chodź, popatrz tu jest jakieś zmartwienie, tam jakiś zakup), tym mamy większy interes w tym, by systematycznie łączyć się ze swoim wnętrzem” Christophe Andre

JEŚLI:
– czujesz, że pochłania cię myślenie o przeszłości i przyszłości oraz czujesz rodzące się z tego powodu napięcie, które przeszkadza Ci w codziennym życiu – zapraszam.
– masz poczucie, że czas przecieka Ci przez palce, a Ty jakby nie żyjesz „swoim życiem” – zapraszam.
– potrzebujesz zatrzymać się, znaleźć dla siebie przestrzeń na spokój, oddech i nauczyć się przenosić to wszystko do swojego codziennego życia – zapraszam.
– chcesz nauczyć się łagodności i życzliwości w stosunku do samego siebie, bez nadmiernego oceniania, krytykowania siebie samego i innych – zapraszam.

POZNAJ MNIE
Ewa Oszek – certyfikowana nauczycielka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).
Ukończyłam naukę w POLSKIM INSYTUCIE MINDFULNESS w Warszawie – jednostce certyfikacyjnej współpracującej z The Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA, Niemcy).
Systematycznie realizuję 8 – tygodniowe, certyfikowane kursy Mindfulness wg programu Jona Kabata – Zinna stacjonarnie oraz on-line, warsztaty, konsultacje indywidualne, warsztaty dla firm oraz Dni Uważności.
Ukończyłam magisterskie studia na kierunku FILOZOFIA oraz podyplomowe na kierunku PEDAGOGIKA SPECJALNA I RESOCJALIZACJA.
Posiadam 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dużych korporacjach, gdzie pracowałam na stanowiskach związanych rekrutacją, zarządzaniem zespołem, sprzedażą.
Praktykuję od 8 lat medytację, jako podstawową technikę Mindfulness, którą odkryłam podczas pracy w amerykańskiej firmie zajmującej się doradztwem personalnym, gdzie pracowałam 11 lat i gdzie dotknęło mnie wypalenie zawodowe. Było to doświadczenie trudne, ale bardzo cenne, bo dzięki niemu odkryłam medytację i moje życie nabrało innej jakości. Nie chcąc tej wartości zatrzymywać dla siebie, zostałam certyfikowanym nauczycielem mindfulness.
Jestem mamą i żoną. Wolne chwile spędzam w swoim lesie na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Kocham również dalekie podróże nad ocean, gdzie silny wiatr pomaga mi przewietrzyć umysł i daje energię na cały rok. Chodzę na grzyby, suszę kwiaty, uprawiam uważną fotografię, jeżdżę dużo na rowerze.
Jestem przekonana, że na co dzień można żyć harmonijnie i nie jest to tylko weekendowy przywilej dla wybranych. Na co dzień kultywuję zasadę, która mówi o tym, że aby pójść dalej, trzeba się najpierw zatrzymać.

CENA KURSU: 1150zł (brutto). Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach.
Gwarancję miejsca zapewnia wpłata zaliczki w kwocie 150zł.

UCZESTNICY OTRZYMUJĄ:
– materiały do każdej sesji
– nagrania praktyk
– certyfikat ukończenia kursu
– konsultację indywidualną nauczycielki

ORGANIZACJA I TERMINY:
On – line na platformie ZOOM g. 18:00 – 20:30
Terminy spotkań w niedziele:
Czerwiec: 11, 18, 25
Lipiec: 2, 9, 16, 23, 30
Dzień Uważności: 16.07. g. 9:30 – 15:30

JEŚLI MASZ PYTANIA LUB CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA KURS, ZAPRASZAM:
ewa.oszek.mindfulness@gmail.com
tel. 501 015 337

Szczegóły

Początek:
11 czerwca/18:00
Koniec:
30 lipca/20:30
Koszt:
zł1150
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/2T3ATdjck

Organizator

Ewa Oszek
Telefon:
501 015 337
Adres e-mail:
ewa.oszek.mindfulness@gmail.com