Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Certyfikowany Kurs MBSR z Magdaleną Koch – Wilk w poniedziałki od 11.03., ONLINE – CAŁY ŚWIAT

11 marca/18:00 - 29 kwietnia/20:30

zł1300

Uważność pomaga radzić sobie ze stresem w wielu obszarach naszego życia: w pracy, szkole, zdrowiu, w relacji ze sobą, w kontakcie z drugim człowiekiem, w zmieniających się zadaniach do wykonania, czy kolejnych obowiązkach. Istotą uważności jest koncentracja na bieżących przeżyciach, z przyjaznym nastawieniem i akceptacją, zauważanie ich, przyjmowanie i obserwowanie bez względu na to, czy są przyjemne, nieprzyjemne, czy neutralne.

Zapraszam na certyfikowany kurs redukcji stresu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), który  poprowadzę online na platformie Zoom w terminie 11.03. – 29.04. w godzinach 18.00 – 20.30.

Kursy są realizowane według programu oryginalnego, zgodnie z międzynarodowymi standardami Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA). 8 – tygodniowy program opracowany  przez prof. neurobiologii Jona Kabat – Zinna pozwala uczestnikom na doświadczanie szeregu ćwiczeń uważności i medytacji i włączanie ich do życia na co dzień.

Współczesne badania naukowe potwierdzają, że kurs  MBSR, to jeden z najbardziej przebadanych programów tego typu na świecie a praktykowanie uważności korzystnie wpływa na zdrowie, samopoczucie
i szczęście. Program charakteryzuje się spójną strukturą i opiera się na 40-letnich badaniach naukowych i w  całości opiera się na świeckich technikach medytacyjnych dostarczając jednocześnie wielu narzędzi do obserwacji siebie i otoczenia z ciekawością i bez oceniania.

Istnieje wiele korzyści jakich możesz doświadczyć, uczestnicząc w tym programie, m.in., lepsze radzenie sobie ze stresem, wsparcie w leczeniu wielu chorób, poprawa koncentracji i jakości relacji, zwiększenie odporności organizmu, poprawa zdrowia fizycznego i emocjonalnego,  lepsze samopoczucie, a co za tym idzie, w sposób realny podnosi jakość własnego życia.

 

START: poniedziałek, 11.03., godzina 18.00

MIEJSCE: ONLINE – Platforma  Zoom

TERMINY: 11.03. – 29.04.24

DZIEŃ UWAŻNOŚCI:  20.04.24

TWOJA INWESTYCJA: 1300 zł

 

CO OTRZYMASZ?

– 8 spotkań po 2,5 h raz w tygodniu

– udział w Dniu Uważności – sesja praktyki

– materiały i nagrania z instrukcjami do własnej praktyki w domu

– certyfikat ukończenia kursu

– indywidualna konsultacja przed i po kursie

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Zadzwoń do mnie pod numer 668-016-568, lub skontaktuj się poprzez Messenger, lub napisz na adres:

magda.koch.wilk.zyciewharmonii@gmail.com, umówimy się na spotkanie i porozmawiamy  podczas wstępnej konsultacji. Opowiem więcej o kursie i odpowiem na twoje pytania.

O mnie:

Jestem certyfikowaną nauczycielką w programie MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) oraz mentorką. Moja wewnętrzna chęć niesienia pomocy poprowadziła  mnie w kierunku praktyki mindfulness, dzięki której pomagam innym w odnalezieniu tego, na co nie zwracają uwagi w codziennym, pędzącym świecie. Z pasją praktykuję regularną medytację oraz uczestniczę w odosobnieniach medytacyjnych, prowadzę własną grupę medytacyjną online. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności, uczestniczę w sesjach mentoringowych z nauczycielami mindfulness. Jestem właścicielką firmy Życie w harmonii, w ramach której prowadzę kursy redukcji stresu mbsr metodą mindfulness,  realizuję własne projekty jak indywidualne sesje – uważny coaching, a także warsztaty z elementami uważności i przybliżające styl mindfulness. Współpracuję z Polskim Instytutem Mindfulness. Współtworzyłam i współprowadziłam warsztaty skierowane do seniorów, których celem było propagowanie zdrowego odżywiania u osób starszych, nauka nowych nawyków żywieniowych, uważności i redukcji stresu w projekcie współfinansowanym z budżetu Miasta Łodzi. W praktyce indywidualnej wspieram klientów w głębokiej transformacji osobistej. Dzielę się swoją wiedzą z każdym, kto poszukuje holistycznej drogi rozwoju osobistego. Poprzez naukę uważności pomagam innym w zwiększeniu poczucia dobrostanu, redukcji stresu do zdrowych granic oraz zwiększeniu efektywności koncentracji, pracy i nauki.  Pomagam w podnoszeniu jakości życia, pokazując jak zadbać o samopoczucie, równowagę wewnętrzną i szczęście.

 

 

 

 

 

Szczegóły

Początek:
11 marca/18:00
Koniec:
29 kwietnia/20:30
Koszt:
zł1300
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/4f2xJRKdk

Organizator

Magdalena Koch – Wilk
Phone
668-016-568
Email
magda.koch.wilk.zyciewharmonii@gmail.com