WTORKI 18:00-20:30

Zapraszam na kurs redukcji stresu metodą Mindfulness. Ten kurs to przede wszystkim praca nad poszerzaniem świadomości, badanie ścieżek własnego umysłu, nawykowych reakcji, relacji ze sobą i światem. Poprzez praktykowanie medytacji i doświadczanie własnego ciała lepiej poznajemy siebie samych. Badamy swoje bariery, granice, a także potrzeby i wartości. Uczymy się technik wyostrzania skupienia oraz głębokiego odpoczynku. Uczestnicy poznają własne ścieżki i sami wyznaczają dla siebie kierunek rozwoju. Ten kurs jest o Tobie. Praca we wspierającej grupie pozwala dodatkowo na wzbogacenie własnych doświadczeń o te, które nie są nasze, ale równie silnie mogą pogłębić nasze zrozumienie.

Mindfulness (uważność) jest podstawą kreatywnej samoregulacji. Oprócz nauki bycia z trudnościami i niewygodą, uczy świadomej prostoty, radości z rzeczy małych i dobrego, zrównoważonego życia. Uczy, jak się zatrzymać, i jak poznać możliwości chwili obecnej. Mindfulness nie jest narzędziem, ani filozofią, tylko doświadczaniem wynikającym z praktyki. Mindfulness się robi, uważnym się bywa, a od tego wiele się zmienia.Włączenie uważności w codzienne życie wymaga dyscypliny i ćwiczeń.


ORGANIZACJA KURSU:
miejsce: Studio Śniadeckich, ul. Śniadeckich 19/10, Śródmieście

czas: kurs trwa 2 miesiące, spotykamy się we wtorki 18:00 – 20:30

terminy spotkań: 20.08, 27.08, 3.09, 10.09, 17.09, 24.09, 1.10, 8.10

dzień uważności: sobota, 28.09 11:00 – 18:00

opłata za udział w kursie: 1000 zł brutto (wystawiam faktury)

aby umówić się na przedkursowe spotkanie indywidualne skontaktuj się ze mną:prostemedytacje@gmail.com tel. 609 045 948

zapraszam!

Prowadząca:

JOANNA KOWALIK – certyfikowana nauczycielka programu redukcji stresu opartego na Mindfulness (MBSR) https://www.polski-instytut-mindfulness.pl/rekomendowani-nauczyciele-mbsr/

zdjęcie: Anna Orłowska

Jestem wielbicielką wolnej edukacji i szerokiej perspektywy. Mieszkam na Żoliborzu wraz z partnerem i nastoletnim synem. Prowadzę kawiarnię oraz kursy i medytacje Mindfulness. Lubię podważać to, co zastane, szukać początków, źródeł obecnego stanu rzeczy. Ciekawi mnie co się skąd wzięło i dlaczego. Pasjonuje mnie pokazywanie innym, że istnieją alternatywne ścieżki, nie tylko te wydeptane i przyzwyczajone, ale i takie, które sami sobie wyznaczymy.

_______________________________________

%d bloggers like this:

Zapis na Pauzę

Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych.

FreshMail.pl