Zapraszam Cię serdecznie na kurs redukcji stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) w środy wieczorem od 11 marca do 29 kwietnia 2020.

Spotkania odbywają się w pięknej sali w centrum Warszawy, tuż przy Pl. Konstytucji.

Smakowało Ci dziś śniadanie?

Kiedy ostatni raz tak po prostu słuchałaś(eś) muzyki?

Wszystko było by u Ciebie ok, gdyby nie ciągły stres?

Jeśli przy dwóch pierwszych pytaniach Twoja odpowiedź jest blisko „nie pamiętam”, a przy trzecim skłaniasz się ku „tak”, to po pierwsze chcę Ci powiedzieć: nie jesteś w tym sam(a)! A po drugie – czytaj proszę dalej, być może kurs ze mną jest właśnie dla Ciebie.

CO TO WŁAŚCIWIE JEST?

Mindfulness to:

 • Trening umysłu, pozwalający na świadome kierowanie uwagi na chwilę bieżącą
 • Nowe sposoby radzenia sobie ze stresem
 • Nauka życzliwej, akceptującej relacji ze sobą i innymi
 • Nowe podejście do swojego ciała, myśli i emocji
 • Zauważanie tego, co dzieje się z Tobą w danym momencie w sposób wolny od krytyki i osądów
 • Nowe podejście do trudności, jakie spotykają nas w życiu codziennym
 • Wzmocnienie koncentracji
 • Narzędzie zmiany postrzegania siebie i otaczającego Cię świata

MBSR, czyli Mindfulness Based Stress Reduction, to program redukcji stresu, który został opracowany w roku 1979 przez neurobiologa dr. Jona Kabat-Zinna oraz jego współpracowników z Uniwersytetu Medycznego w Massachusetts. Liczne badania przeprowadzane na całym świecie jednoznacznie wskazują na skuteczność i pozytywny wpływ treningu uważności na zmniejszenie poziomu stresu oraz pochodne od stresu choroby. Kurs, który oferuję prowadzony będzie według ujednoliconego programu, zgodnie ze standardami obowiązującymi na całym świecie.

NA CZYM TO POLEGA?

Trening mindfulness rozwijany jest poprzez różnorodne ćwiczenia i medytacje. Są to techniki całkowicie świeckie. Na kursie krok po kroku uczysz się, jak medytować oraz w jaki sposób możesz wykorzystać uważność na co dzień. To przestrzeń dla Ciebie na pobycie ze sobą oraz wybór, co z tego, czego się uczysz, weźmiesz ze sobą dalej. Podczas zajęć ćwiczymy, medytujemy i rozmawiamy m.in. o umyśle, stresie, dbaniu o siebie i uważności w relacjach.

JAKA JEST STRUKTURA KURSU?

Kurs mindfulness, który oferuję to:

 • 8 spotkań po 2,5 godziny każde, 1 raz w tygodniu, wieczorem
 • 1 spotkanie 7-godzinne, tzw. „Dzień Uważności”
 • Materiały kursowe, które pozwolą Ci zaznajomić się z zagadnieniem mindfulness i pomogą Ci w rozwijaniu praktyki
 • Indywidualne spotkanie ze mną przed i po kursie
 • Twoja praktyka w domu przez cały czas trwania kursu (ok. 45 min dziennie)
 • Grupa licząca maksymalnie 12 osób

A KONKRETNIE?

Zapraszam Cię w środy w następujących terminach:

11.03 / 18.03 / 25.03/ 01.04 / 08.04 / 15.04 / 22.04 / 29.04.2020 r. 

w godz. 18.00 – 20.30

oraz 18.04.2020 r. (sobota) w godz. 10.00 – 17.00 do pięknej sali w samym centrum Warszawy w Studio Śniadeckich 19/10 (5 min. od Metra Politechnika) – www.facebook.com/Studio Śniadeckich

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt kursu to 1.000 zł 

KIM JESTEM?

Z wykształcenia jestem muzyczką, aktorką i menadżerką kultury. Przez wiele lat pracowałam w teatrze, najpierw jako menadżerka impresariatu, później jako dyrektorka. Wiem z doświadczenia, co to jest wysoki poziom odpowiedzialności, stresu, pośpiech i presja (zewnętrzna lub wewnętrzna). Moja pasja do poznawania siebie i odkrywania sposobów radzenia sobie z trudnościami zaprowadziła mnie do punktu, w którym odkryłam, że z takimi trudnościami można sobie radzić. Że w każdym z nas jest siła do tego, aby na nowo odkryć w sobie radość, spontaniczność i po prostu… zadowolenie z życia. Takiego, jakie jest. Każdego dnia staram się korzystać z tego odkrycia i czerpać z życia całe bogactwo jego doświadczeń. Przyszedł czas, że chcę się tym, co umiem i czego się cały czas uczę, podzielić z Tobą. W momencie, gdy rozpocznie się kurs, będę już certyfikowanym nauczycielem w Polskim Instytucie Mindfulness, który działa w partnerstwie z European Institute for Mindfulness Based Approaches w Niemczech.

KONTAKT ZE MNĄ:        

  

tel: 504 215 958

e-mail: kbkoryga@sztukaumyslu.com  

                       

%d bloggers like this: