Polski Instytut Mindfulness certyfikuje nauczycieli w całej Polsce do prowadzenia programów mindfulness. Naszą misją jest rozwijanie tego nurtu by wspierać wszystkich zmagających się z presją, szukających klarowności i rozwoju osobistego. Dlatego stworzyliśmy pakiet programów dla biznesu – warsztat wprowadzający w trzech wariantach, dedykowane programy redukcji stresu dla pracowników, oraz spotkania lunchowe z mindfulness.

WARSZTAT MINDFULNESS DLA GRUP BIZNESOWYCH

POLIM i Zuza Ziomecka zapraszają na warsztat wprowadzający do praktyki mindfulness. Jest to format przeznaczony dla osób początkujących i ciekawych tego nurtu, jego źródeł, twórców, działania i zastosowań.  Łącząc teorię i praktykę, Zuza pomaga uczestnikom zrozumieć oraz doświadczyć istoty mindfulness.

Zakres tematyczny – historia, badania, efekty praktyki na poziomie neurologicznym biologicznym i psychologicznym, zastosowania, ćwiczenia formalne i nieformalne, oraz naukowe „life hacks” by zmniejszyć stres.

W Polsce ten warsztat został przeprowadzony dla Medicover, Aviva, CBRE, Deutsche Bank, IDC Market Research, Skańska, Ergo Hestia i Circle K.

Zagranicą prezentowany jest co kwartał na uniwersytecie Oxford w Reuters Institute for the Study of Journalism oraz cyklicznie dla członków akceleratora dziennikarskiego prowadzonego przez European Journalism Center.

Czas trwania: 2 godziny + przerwa

Liczba uczestników: od 8 do 50

Warsztat mindfulness w Deutsche Bank – foto Łukasz Sokół

WARIANTY

Druga połowa warsztatu może dotyczyć bardziej szczegółowych zastosowań, takich jak:

Wypalenie Zawodowe – przebieg, czerwone flagi, podatne osobowości,  zapobieganie i powroty.

Mindful Leadership – budowa focusu, odporność i stabilności w niewygodzie, ślepe punkty i zniekształcenia.

KURS REDUKCJI STRESU DLA PRACOWNIKÓW

Pełen kurs Mindfulness-based stress reduction – na terenie firmy, przed lub po godzinach pracy, dedykowany dla pracowników zainteresowanych wyćwiczeniem technik mindfulness by zredukować wpływ stresu na ich decyzje i działania.

SPOTKANIA LUNCHOWE

Cykliczne spotkania z mindfulness w przerwie obiadowej – Krótkie, otwarte spotkania o mindfulness w środku dnia pracy. Nasi nauczyciele przyjadą do Państwa i w wyznaczonej do tego celu przestrzeni pomogą pracownikom zrozumieć najważniejsze aspekty i podstawy teoretyczne, jak również poprowadzą praktyki oraz wyjaśnią ich zastosowanie. Wymiana na koniec spotkania pozwoli pracownikom omówić konkretne momenty i sposoby by wprowadzić praktykę uważności do miejsca pracy. Uczestnicy mogą przychodzić na wszystkie lub wybrane spotkania.

ZAPRASZAMY 

Szczegóły przebiegu i dostosowanie warsztatu do potrzeb grupy są omawiane z Zuzą na spotkaniu bądź telefoniczni. Kontakt: info@polim.pl lub zuza.ziomecka@polim.pl

%d bloggers like this: