Orina Krajewska

Orina Krajewska

Aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Propagatorka holistycznego, integralnego podejścia do zdrowia. Autorka książki „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź”. 

W magazynie Sens prowadzi autorski cykl wywiadów „Sensowne ścieżki zdrowia” a na portalu Storytel serię podcastów o zdrowiu „kierunek zdrowie” i podcast „jestem i będę” w którym rozmawia z osobami które przeszły kryzys zdrowotny i wspierały się różne sposoby.

Orina ukończyła aktorstwo w London International School of Performing Arts (LISPA). Na codzień związana z serialem „Barwy szczęścia”. Prowadzi cykliczne zajęcia teatralne, szkolenia i warsztaty. Po doświadczeniach związanych z chorobą nowotworową mamy, Małgosi Braunek, zdecydowała się wraz z rodziną załozyć Fundację Małgosi Braunek „Bądź”, promującą medycynę integralną, holistyczne i integralne podejście do zdrowia zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu chorób przewlekłych. 


Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” to organizacja działająca od 2015 roku. Wyraża społeczną potrzebę głębokiej reformy opieki zdrowotnej i medycyny onkologicznej w Polsce, promuje i wspiera zintegrowane podejście zarówno do zdrowia, jak i do choroby. Inicjujemy i wspieramy współpracę różnych dziedzin medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej poprzez szerzenie merytorycznej, wiarygodnej wiedzy o medycynie pełnej, zintegrowanej i konieczności całościowego leczenia człowieka. Podnosimy świadomość ludzi chorych, a także środowiska medycznego, na temat profilaktyki chorób onkologicznych i przewlekłych oraz możliwości ich nietoksycznego, holistycznego leczenia. Naszym nadrzędnym celem jest poszerzanie wiedzy na temat medycyny integralnej i holistycznego podejścia do zdrowia począwszy od profilaktyki, poprzez zintegrowane metody leczenia, po rekonwalescencję i zapobieganie nawrotom choroby.

Główną osią działalności jest organizacja warsztatów, wydarzeń i akcji edukacyjnych. Działania kierowane są do osób chorych onkologicznie i przewlekle, ich bliskich, a także do osób zdrowych, zainteresowanych zdrowym trybem życia, prewencją i leczeniem chorób przewlekłych. 

 

http://fundacjabadz.pl