„Gdziekolwiek jesteś, to miejsce jest początkiem”

– Kabir –

Serdecznie zapraszam na weekendowy warsztat mindfulness, podczas którego odpoczniesz w pięknej okolicy Sobiboru nad Bugiem oraz dowiesz się i doświadczysz, czym właściwie jest uważność i jak może wspierać Cię w różnych sferach Twojego życia.

To propozycja dla osób, które chciałyby spotkać się po raz pierwszy z praktyką uważności i dla tych, którzy pragną odświeżyć i wzmocnić swoją praktykę.

Możesz spodziewać się atmosfery pełnej życzliwości i ciepła, sporej dozy wyciszenia i skupienia, pysznej kuchni oraz pięknych krajobrazów Polesia Lubelskiego.

http://siedliskosobibor.pl/

Co planujemy?

  • Zaczynamy w piątek 22 września kolacją o godz. 17:00 – kończymy w poniedziałek 25 września śniadaniem i pożegnalną sesją mindfulness o godz. 10:00.
  • Codzienne spotkania z uważnością – sesje przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne, poranne uważne spacery dla chętnych.
  • Zwiedzanie okolicy, spacer nad Bugiem, ognisko.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Tadeusiak, psycholog, psychoterapeutka, doświadczona trenerka mindfulness, mentorka Polskiego Instytutu Mindfulness (zachęcam do kontaktu: jolanta.tadeusiak@polim.pl)

Jednym z ważniejszych odkryć w moim życiu jest praktyka Mindfulness– jej prostota i moc pozytywnego oddziaływania na nasze umysły, zdrowie i emocje. Pozwala mi ona zatrzymać się i odpocząć od ciągłego potoku myśli, powracać do spokoju i większego dystansu. Wraca wtedy pozytywna energia i przestrzeń, w której pojawiają się spokojniejsze i mądrzejsze wybory oraz działania” 


Cena: 950 zł
– zawiera 3 noclegi, pełne wyżywienie oraz warsztaty mindfulness, transport na koszt własny.

Szczegóły rezerwacji i płatności : Olga Paszkowska, misjoga@gmail.com, tel. 790640950

Serdecznie zapraszamy!

%d bloggers like this: