Przed nami magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Czeka nas mnóstwo okazji do spotkań z Najbliższymi, pogłębiania relacji. Wszyscy wiemy, że ten piękny czas bywa też trudny. Czasem ciężko nam się skomunikować z bliskimi nam osobami, czasem trudno nam Ich zrozumieć, sami czujemy się nieusłyszeni.

Wychodząc na przeciw tym trudnościom, przygotowaliśmy dla Was przedświąteczny warsztat mindfulness.

Uważność to nie tylko kierowanie uwagi na samego siebie, ale też na innych ludzi. Uważność w relacjach to zaproszenie do bycia z innymi, niezależnie od trudności, jakie może to powodować. Relacje mogą być źródłem największej radości, ale także największych trudności. Podczas warsztatu będziesz mieć okazję wziąć udział w ćwiczeniach interpersonalnych, aby doświadczyć tego, jak to jest mówić i być słuchanym w uważny sposób.

Głównie korzyści:

* odkrycie i poznanie trybów, w jakich na ogół komunikujemy się z innymi

* uświadomienie sobie, który z nich jest dla nas korzystny.

Kluczem do odkrycia swoich schematów w porozumiewaniu się będzie praktyka uważności.

Warsztat poprowadzi Basia Świderska – certyfikowana nauczycielka mindfulness szkolona przez Institute for Mindfulness Based Approaches z siedzibą w Niemczech we współpracy z Fundacją Polski Instytut Mindfulness POLIM, z którym współpracuje również w obszarze promocji uważności w Polsce. Po prawie 10 latach pracy w dużych korporacjach, wyjechała w roczną podróż dookoła świata. Sama podróż oraz odbyte w trakcie niej miesięczne odosobnienie medytacyjne w azjatyckim klasztorze zmieniło jej życie. Od powrotu z podróży regularnie dzieli się swoim doświadczeniem medytacyjnym poprzez prowadzenie formalnych treningów uważności, warsztatów oraz spotkań o charakterze inspiracyjnym.

Kiedy: 7 grudnia – sobota

Gdzie: Przystanek Jogi w Piasecznie, ul. Okrężna 52A

Czas trwania: 11:00 – 15:00, 4 godziny

Koszt: 70 zł od osoby 

Zapisy: 

* w recepcji szkoły

* mailowo: hania@przystanekjogi.pl

* telefonicznie: 609 806 484

Zapraszamy!

%d bloggers like this: