Bogna Gąsiorowska

Bogna Gąsiorowska

Nazywam się Bogna Gąsiorowska i zajmuję się rozwojem.

Współpracuję z osobami indywidualnymi i firmami koncentrując się na dwóch aspektach pracy z mózgiem.

Pierwszy aspekt dotyczy rozwoju mocnych stron, który jako absolwentka Psychologii Pozytywnej i Certyfikowany Trener FRIS® realizuję w formie konsultacji indywidualnych i partnerskich oraz warsztatów grupowych. Diagnozuję naturalny Styl Myślenia i Działania.
Efektem tego jest mapa naturalnego potencjału pracowników i zespołów, pomocna w rekrutacji, zarządzaniu efektywnym zespołem, skutecznej komunikacji.

Drugi aspekt to budowanie odporności psychicznej i pozytywności w życiu poprzez pracę ze świadomym oddechem. Ten wymiar realizuję jako Praktyk Mindfulness w formie warsztatów inspirujących i rozwojowych m.in. dla Studentów Uczeni Wyższych, kadry pedagogów i psychologów W tym zakresie współpracuję także z rodzicami, którym dodatkowo jako Trener FamilyLab pomagam w budowaniu więzi rodzinnych opartych na wzajemnym szacunku i wartościach wychowawczych, jak: integralność, autentyczność, odpowiedzialność i język osobisty wg. konceptu Jespera Julla – znanego duńskiego pedagoga i założyciela FamilyLab.
Efektem tych działań jest rozwijanie umiejętności świadomego zarządzania emocjami i myślami prowadzącej do zmiany nawyków, rozwijania koncentracji i kreatywności oraz zmiany jakości życia dzięki integracji Działania i Niedziałania, czyli praktyce Uważności 🙂

Okazjonalnie występuję jako mówca, prelegent na konferencjach.

Indywidualna i grupowa Praktyka Mindfulness zajmuje w moim życiu bardzo ważne miejsce i jest jego coraz bardziej integralnym elementem. Jej efekty są bardzo odczuwalne i zauważalne na co dzień w większym poczuciu spokoju, koncentracji, pogłębianiu relacji, czerpaniu radości z życia i rozwijaniu postawy nieoceniającego obserwatora.

Obecnie w ramach doskonalenia praktyki własnej, po ukończeniu Programu Praktyki Formalnej „Inspiro”, rozpoczęłam Studium Nauczycielskie dla Nauczycieli MBSR, by w przyszłości dzielić się własnym doświadczeniem i pomagać innym w realnych zmianach i byciu szczęśliwym.