KONFERENCJA ONLINE 
UWAŻNA SZKOŁA – redukcja stresu szkolnego nauczycieli i uczniów
3. listopada, godz. 15.00-17.30
Projekt #UWAŻNASZKOŁA wspiera zarówno nauczycieli w rozwijaniu ich kompetencji osobistych jak i młodzież w kształtowaniu ich umiejętności życiowych oraz społeczno-emocjonalnych dzięki rozwijaniu uważności.
Z radością informujemy, że 03.11.2022 w godz. 15.00-17.30 odbędzie się ogólnodostępna konferencja online „UWAŻNA SZKOŁA – redukcja stresu szkolnego nauczycieli i uczniów”
Będzie to okazja do podsumowania ponad półtorarocznego projektu, w którym wzięło udział 45 placówek w całej Polsce, w tym 120 nauczycieli, psychologów i pedagogów oraz prawie 1500 uczniów.
Na konferencji będziemy gościć autorki UWAŻNEJ SZKOŁY Małgorzatę Jakubczak i Bognę Gąsiorowską, Realizatorów, Ambasadorów i Partnerów projektu, którzy nas wspierali od momentu uruchomienia pilotażu.
Będziemy mówić o wyzwaniach współczesnej szkoły i o szerokim kontekście korzyści płynących z rozwijania uważności wśród nauczycieli i uczniów dla ich szczęśliwego, zdrowego i sprawnego funkcjonowania w dzisiejszych realiach.
Serdecznie zapraszamy!
Link do rejestracji:  

Dziękujemy, że jesteście z nami❤️

Ambasadorzy
Magdalena Daniłoś Mikołaj Marcela Marzena Jasińska Kira Sukhoboichenko Nikolay Kirov Iwona Bobrowska-Budny Dagmara Jakubczak Sebastian Chrzanowski-Sawicki – Mental Fitness Elżbieta Stelmach

Partnerzy
 Pasja do Edukacji i Rozwoju i Nadia Kirova
Well.hr i Joanna Kotzian Ewa Ułamek
TIM-Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży i Edyta Plich
Centrum Pozytywnej Edukacji i Elżbieta Nerwińska
Ja, Nauczyciel i Marcin Korczyc